COVID-19

Bezpieczeństwo naszych Gości jest dla nas priorytetem, w związku z powyższym wprowadziliśmy działania profilaktyczne mające na celu zminimalizowanie zagrożenia związanego z zakażeniem koronawirusem.

Do sprzątania apartamentów używamy profesjonalnych środków czyszczących, które wykorzystywane są w branży gastronomicznej oraz hotelarskiej marki Clinex. Wprowadziliśmy do naszych standardów i procedur sprzątania restrykcyjne zasady dotyczące pełnej dezynfekcji. Serwis sprzątający dezynfekuje sanitariaty, wszelkie blaty, stoliki, szafki, biurka, klamki, przyciski, piloty do telewizorów oraz pozostałe sprzęty, które mają kontakt z Gośćmi. Do dezynfekcji używamy środka dezynfekującego Clinex Dezofast dopuszczonego do obrotu produktem biobójczym na mocy pozwolenia nr 8010/20, skutecznego w usuwaniu bakterii, grzybów oraz wirusów, w tym wirusów osłonkowych, jakim jest koronawirus (2019-nCoV).

Wysokiej jakości pościel i ręczniki, które oddajemy do dyspozycji Gości po użyciu są przekazywane do pralni wodnej działającej przy użyciu systemów samodozujących dostarczanych przez firmę One Technology Sp.J. W każdym programie prania zastosowana jest dezynfekcja chemiczna przy użyciu preparatu ADEZ 300, który posiada działanie bakteriobójcze, wirusobójcze, prątkobójcze, grzybobójcze oraz sporobójcze. Wyprane tekstylia poddawane są również obróbce termicznej w maglu przemysłowym nagrzewającym się do temperatury 180°C, dezynfekując oraz dodatkowo zabezpieczając pościel mikrobiologicznie.

W częściach ogólnodostępnych wszelkie elementy mające częsty kontakt z Gośćmi/Pracownikami obiektu tj. klamki, uchwyty, windy etc. są regularnie dezynfekowane.

Meldowanie do apartamentu odbywa się bezkontaktowo z przestrzeganiem wszelkich zasad bezpieczeństwa, na recepcji dostępny jest środek do dezyfekcji rąk, recepcjonistki zachowują bezpieczny odstęp oraz wyposażone są w maseczki ochronne.

Nasz personel stosuje się do wszelkich wytycznych dla funkcjonowania hoteli/obiektów/pensjonatów w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce opracowanych przez Ministerstwo Rozwoju w konsultacji z GIS.